II. (Vak) Béla története igazi sorsdráma az elvesztett bizalomról, hűségről, tisztánlátásról. Ajánljuk mindenkinek, elsősorban azoknak, akiket érdekel a magyar történelem.
A hangszer időtlen tárgy, minden zenét olyan eszközön lehet a legszebben megszólaltatni, amelyiken hajdanán is játszották. Így az egyre népszerűbb historikus előadásmódnak, a népi hagyományőrzésnek és a világzenei irányzatoknak köszönhetően újra felfedezzük a már-már elfeledett hangzásokat, sőt beépítjük azt a modern zenébe.
Weboldalunk a jobb felhasználói élmény biztosítása érdekében sütiket használ. A weboldal használatával Ön beleegyezik az ilyen adatfájlok fogadásába és elfogadja az adat- és sütikezelésre vonatkozó irányelveket. További információ »